🥋 Ogólnopolski Turniej Karate ANTAI Cup 2025 o Puchar Wójta Przelewic – 12.04.2025 r.
12 kwietnia 2025 roku w Przelewicach odbył się Ogólnopolski Turniej Karate ANTAI Cup 2025 o Puchar Wójta Przelewic. Organizatorem wydarzenia był Klub Karate ANTAI, przy wsparciu Gminy Przelewice.
Turniej odbył się w hali sportowej w Przelewicach, gdzie zawodnicy rywalizowali na trzech planszach typu tatami. Zawody obejmowały konkurencje Kihon, Kata oraz Kumite, zarówno indywidualne, jak i drużynowe, z podziałem na płeć i wiek. Turniej ANTAI Cup 2025 był doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w rywalizacji z najlepszymi zawodnikami z całej Polski. Dla K.S. Funakoshi Shotokan Karate Kowary był to kolejny sukces w historii klubu, który kontynuuje tradycję wysokiego poziomu sportowego i wychowawczego.
🏅 Sukcesy K.S. Funakoshi Shotokan Karate Kowary
Reprezentacja K.S. Funakoshi Shotokan Karate Kowary zaprezentowała się znakomicie w kategorii „Masters”, zdobywając dwa medale:
-
Piotr Lucer – złoty medal w konkurencji Kata Open
-
Jerzy Urban – srebrny medal w konkurencji Kumite
Kierownikiem ekipy K.S. F.S.K. Kowary, był shihan Jerzy Urban – 8 Dan.
Organizatorem Turnieju Klub Karate „ANTAI” Pyrzyce