Trenerzy

Shihan Janusz Piepiora

Posiada czarny pas i stopień 9 dan w karate shotokan oraz tytuł Shihana. Specjalizacja: karate, ju-jitsu, judo, kobudo, combat, kickboxing, samoobrony, taktyki, technik interwencji i sambo. Dyplomowany trener klasy mistrzowskiej. Sędzia Międzynarodowy Karate Shotokan. Prezes Dolnośląskiego Związku Karate we Wrocławiu. Członek Zarządu Dolnośląskiej Federacji Sportu. Doktorant – absolwent 4 letnich studiów doktoranckich na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, Ponadto, jest absolwentem: Uniwersytetu Wrocławskiego, Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu i we Wrocławiu, Wałbrzyskiej wyższej szkoły Zarządzania i przedsiębiorczości, Dolnośląskiej wyższej szkoły Służb Publicznych, Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Wychowawca medalistów Świata, Europy i Polski. Zasłużony dla Dolnego Śląska, wyróżniony „Złotą” i „Srebrną” odznaką. Finalista wielu plebiscytów, m.in. Trener roku 1992 w Województwie Jeleniogórskim. Odznaczony Złotymi odznakami: Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej, – Honorowa LZS, – za zasługi dla rozwoju sportu w Województwie Jeleniogórskim. Dyrektor i trener koordynator kadry Polski FSKA na „X Mistrzostwach Świata Karate FSKA w Jesolo we Włoszech” w 2008r. Dyrektor Komitetu Organizacyjnego „XII Mistrzostw Świata Karate Shotokan FSKA, Kowary-Karpacz, Polska” w 2010r. Dyrektor ekipy, główny trener kadry dolnośląskiej FSKA na „XIII Mistrzostwach Świata Karate Shotokan FSKA” Turyn 21-23.10.2011r.

Sensei Ryszard Dwornik

Posiada czarny pas i stopień 6 dan w karate shotokan. Dyplomowany trener drugiej klasy w karate. Posiada stopień 1 DAN w Kobudo. Specjalista samoobrony, techniki i taktyki interwencji. Prezes Zarządu KS FSK Kowary. Zasłużony dla Dolnego Śląska. Menedżer sportu. Odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi. Odznaczony Złotymi odznakami: – Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej, – Honorowa LZS, – Szkolnego Związku Sportowego.

Sensei Michał Pezda

Wieloletni instruktor sportu Karate Shotokan. Znany sędzia klubowy w środowisku sportowy. Posiadający czarny pas i stopień 1 DAN. Absolwent studiów magisterskich w Akadamii Ekonomicznej i Uniwersytetu w Poznaniu na kierunku Ekonomia i Prawo

Sensei Martyna Redlich

Martyna Redlich to wybitna instruktorka i trenerka sportu, specjalizująca się w dyscyplinie karate, w której może się poszczycić tytułem trenera klasy II. Jej podróż w świecie sztuk walki rozpoczęła się w 2013 roku w AKT Koszalin, a od tego czasu nieprzerwanie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności.
Martyna jest wytrawną karateką, posiadającą 1 DAN w karatedo Shotokan według standardów Japan Karate Association (JKA). Jej determinacja i ciężka praca zaowocowały również zdobyciem uprawnień Sędziego Klubowego z kategorią JUDGE C wydanymi przez World Karate Federation (WKF), co świadczy o jej wszechstronnych kompetencjach nie tylko jako zawodniczki, ale również jako obiektywnej i kompetentnej sędzi.
Jako członek prestiżowej Japan Karate Association, Martyna Redlich nie tylko reprezentuje, ale także aktywnie przyczynia się do rozwoju i promowania karate na różnych poziomach. Jej bogate doświadczenie i profesjonalne podejście czynią ją nieocenionym aktywem w świecie polskiego karate, a także inspiracją dla młodych adeptów tej sztuki walki.