Życzenia Wielkanocne 2024

Zbliżające się Święta Wielkanocne są doskonałym czasem do refleksji, spokoju i radości z bliskości rodziny oraz przyjaciół. Dla nas, jako klubu karate, to także okazja do wyrażenia wdzięczności za wszelkie osiągnięcia i postępy naszych karateków.

Z tej właśnie okazji, w imieniu Zarządu KS Funakoshi Shotokan karate w Kowarach, pragniemy życzyć wszystkim naszym uczniom oraz ich rodzinom radosnych i wesołych Świąt Wielkanocnych. Niech ten czas będzie pełen uśmiechu, spokoju i serdecznej atmosfery.

Pragniemy również wyrazić nasze wsparcie i życzliwe słowa dla naszych młodszych karateków. Niech Święta Wielkanocne będą dla Was czasem nowych wyzwań, motywacji i sukcesów sportowych. Pamiętajcie, że każdy trening, każda godzina poświęcona na macie, przynosi efekty, które z czasem przekładają się na osiągane cele.

Życzymy Wam wytrwałości, determinacji oraz siły w dążeniu do swoich celów. Niech ten czas świąteczny dodatkowo wzmacnia Waszą pasję i pozytywną energię, którą przekładacie na treningi.

Z całego serca życzymy Wam udanych startów na zawodach, sukcesów na treningach oraz wielu niezapomnianych chwil spędzonych na macie. Wierzymy w Wasz potencjał i jesteśmy dumni z każdego kroku, który stawiacie na swojej ścieżce karate.

Zarząd KS Funakoshi Shotokan karate w Kowarach

Tags:

No Responses

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *